הגיע הזמן להוריד את הכרס!
.

במיוחד לגברים רעבים מעל גיל 35:

איך "טריק מוחי" פשוט יכול להעלים לך את החשקים לבצקים ומתוקים, ולהוריד אותך לפחות 8-10 ק"ג ב-90 הימים הקרובים (מבלי לספור קלוריות או לעקוב אחרי תפריטים מסובכים) 

אז מהו בתכל'ס "הסוד הלפטיני" לחיטוב וירידה במשקל?

בינינו... הסיבה האמיתית ש-56% מהגברים הישראלים סובלים מעודף משקל היא לא ידע!

כולנו יודעים מה וכמה אנחנו "אמורים" לאכול, אבל לא מצליחים ליישם לאורך זמן.. באיזשהו שלב משתלט עלינו "השד" וגורם לנו לאכול חצי מקרר או סתם לנשנש בלי הפסקה...

השיטה הלפטינית מתמקדת מאיזון 5 מערכות הורמונליות מרכזיות (אינסולין, לפטין, קורטיזול, גרלין ודופמין) ובכך יוצרת 3 "תופעות לוואי" -

(1) ירידה משמעותית בחשקים לבצקים ומתוקים ובצורך "ליישר" את העוגה או לאכול את השאריות של הילדים. זה גורם לך לאכול פחות מבלי לספור קלוריות או להכריח את עצמך, ולהרגיש יותר בשליטה.

(2) ירידה משמעותית בצורך הפסיכולוגי לאכול (מה שנקרא גם "עיניים גדולות") בגלל ירידה בהורמון הקורטיזול ודחייה טבעית ממאכלים שלא בריאים לך.

(3) ירידה טבעית במשקל של לפחות 2-3 ק"ג שומן נטו בחודש - מבלי לספור קלוריות, למדוד כמויות או לאכול אוכל דיאטטי!

השינוי האישי שלי, ממרץ 2019 (101 ק"ג)
לספטמבר 2020 (69 ק"ג)

כמה סיפורי הצלחה מתוך 4,200 ה"אבות חטובים" שעברו את התהליך -

רוב תוכניות ההרזיה בשוק ייתנו לך 2 חלופות -

תוכנית אישית יקרה (1000-1400 ש"ח בחודש על פגישות אישיות) או קבוצת דיאטה מתישה (220-400 ש"ח בחודש + שעות של חפירות על שושי שירדה רק 200 גרם השבוע). שלא נדבר על כדורים או ניתוחים שיעלו לך 10,000 ש"ח+ בשנה...

אנחנו מחויבים לתת לך תוכנית מקצועית ומותאמת לגברים במחיר סופר-נגיש.

אני אשתף אותך שהמטרה שלנו היא להגיע לכל אבא בישראל, ולכן במיוחד בתקופה כזו חשוב לנו להפוך את ההחלטה להשתתף באתגר שכזה ל No-Brainer.

בנוסף, בראייה שלי, אם תצליח להוריד את הכרס - אני עשיתי את העבודה שלי, ואני רואה את סיפורי ההצלחה שלנו כשגרירים של השיטה בארץ ובעולם.

אז חשבנו הרבה על העלות שתאפשר לכל מי שרציני להצטרף אלינו, אבל מצד שני - תאפשר לנו לתת לך ליווי ושירות איכותיים.

למרות הביקוש האדיר ל"אתגר אבא חטוב" היה חשוב לנו להישאר במחיר אפשרי ועממי של רק -

3 תשלומים של 375 ש"ח לחודש בלבד

כולל כל הבונוסים ללא עלות נוספת!

מלא את הפרטים ושריין לעצמך מקום במחזור הקרוב ⬇️
לאחר ההרשמה ניצור איתך קשר ונתחיל את התהליך!

יש מצב שיש לך כמה שאלות...

"מה אוכלים בתוכנית הזו? אני יכול להמשיך לאכול בשר או את החלה של שישי?"
התשובה היא כן וכן. התוכנית מתאימה לאוכלי כל, צמחוניים וטבעוניים כאחד. היא מאפשרת לך להמשיך ליהנות מהפינוקים של החיים, בלי חשבון ומבלי להרגיש אשם על כך. אוכלים ארוחות גדולות מלאות במרכיבים טבעיים, משביעים ומחטבים!

"צביקה, הגוף שלי כבר לא מה שהיה פעם בלשון המעטה.. זה עדיין מתאים לי?"
כמו שתראה בעצמך, העיקרון הראשון בתוכנית הוא הקשבה לגוף שלך. אנחנו לא עושים כאן "דיאטת כאסח" או אימונים שיוציאו לך את הנשמה. המטרה הראשונה שלי היא בריאות ואנרגיה לחיים, ורק לאחר מכן גוף אסתטי וחטוב.

"שמע, עשיתי כבר מיליון דיאטות. מה יהיה שונה כאן?"
יש כמה אלמנטים שונים מאוד מכל מה שהכרת, אבל אתרכז כרגע ב-3 מהן : עיקרון השפע (אתה אוכל עד שאתה שבע, לא מודד ולא מחשב קלוריות), עיקרון ההדרגתיות (התוכנית היא בשלבים ולא משנים את כל החיים ביום אחד) ומעקב יומיומי (יש מישהו שמסתכל עליך כל יום. גם בסופ"ש).

"מה קורה אם אני לא מצליח להתמיד? אם נמאס לי באמצע?"
עפ"י החוק להגנת הצרכן במדינת ישראל, אם ביטלת עסקה תוך 14 יום - אתה זכאי להחזר כספי מלא. לא התחברת לתוכנית? שלח לי הודעה ואחזיר לך את כל הכסף בחזרה בלי הצקות או שאלות.

"יש לי צו הרחקה מאוכל בריאותי ויומן אכילה שלי זה טרילוגיה. אצליח להחזיק מעמד?"
כדי להחזיק גוף חזק וחטוב - אתה צריך לאכול. והרבה. כל שינוי שתעשה לאורך החיים שלך - יביא תוצאות. לדוג', יש לי לקוח שהמשיך לאכול כרגיל - פרט לאכילת תפוח ושתיית 2 כוסות מים לפני כל ארוחה. הוא ירד 6 ק"ג רק מהשינוי הזה. קלטת את הראש שלי?

מלא את הפרטים ושריין לעצמך מקום במחזור הקרוב ⬇️
לאחר ההרשמה ניצור איתך קשר ונתחיל את התהליך!

התוצאות משתנות מאדם לאדם. איננו רוצים/יכולים להבטיח ב-100% תוצאה ספציפית. עפ"י הסטטיסטיקות שלנו, גבר ממוצע בתוכנית יורד כ-2.5-4 ק"ג בחודש.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.